Do you need advice? +420 545 235 668

Currency:
02 Home

Somso Pryskyřník prudký (sada)

Vyrobeno ze speciálního plastu SOMSO-Plast®. Květ zvětšen cca.10 krát, plody 20krát. V jednom kuse.

ZOBRAZIT
03 Home

fischerTiP Box L

Kreativní materiál fischerTiP Krabice plná řemeslné zábavy Fischer tyčinky se snadno ovládají a udělají z každého tvůrčího designéra.

ZOBRAZIT
04 Home

Somso Model včely dělnice

Včela dělnice (Apis mellifera), zvětšeno přibližně 25krát, vyrobeno ze speciálního plastu SOMSO-Plast®.

ZOBRAZIT
05 Home

Startovací sada pro micro: bit

Nová Startovací sada pro micro: bit od fischertechnik učí základní principy programování pomocí mikro: bitových jednoduchých deskových počítačů pro žáky se snadno pochopitelným způsobem.

ZOBRAZIT
06 Home

Řez sopkou

Ručně malovaný model řezu sopkou - vnitřek sopky s cestou tekoucího magmatu k zemskému povrchu.

ZOBRAZIT
somso-model Home

SOMSO ANATOMIE HRUDNÍKU

V životní velikosti, vyrobeno ze speciálního materiálu SOMSO-Plast®. Skládá se ze 17 dílů: sternum, krční orgány, pravá plíce (3), levá plíce (2), bronchiální strom.

ZOBRAZIT

Random products

0
years, we have been operating
on the market
0
satisfied
customers
0
foreign
manufacturers
0
products in our
offer

Medical supplies
and medical supplies

Společnost M e d i m spol. s r.o. vznikla v únoru roku 1993 a za dobu své již více než dvacetileté existence se vyprofilovala ve spolehlivého a operativního dodavatele kvalitního zdravotnického materiálu, speciálních výrobků pro poskytování zdravotnické péče a anatomických výukových modelů a simulátorů.

Již od počátku naší činnosti jsme se věnovali zejména dodávkám anatomických modelů, klinických simulátorů a výrobků pro poskytování první pomoci a přednemocniční péče odběratelům ve všech oblastech školství a vzdělávání, hasičům, policii, armádě i průmyslovým podnikům.

Anatomické výukové modely, pacientské simulátory pro praktický nácvik ošetřovatelských postupů či lékařských dovedností dodáváme od předních, celosvětově působících výrobců jako je například 3B Scientific, Nasco, Gaumard, Somso Modelle, Limbs & Things, Koken, Adam Rouilly. Významným mezníkem v naší historii bylo získání výhradního zastoupení vedoucího světového výrobce simulátorů CAE Healthcare se sortimentem sofistikovaných pacientských simulátorů METI - METIman, iSTAN, Caesar, laparoskopických, kardiologických simulátorů a předního světového výrobce ultrazvukového simulátoru MEDSIM.

×

Eshop


TOP